Marko Perković - Thompson

1. SNL: Krčani z goriškim skalpom ušli z dna
petek, 30. oktober 2015 ob 21:25
Krško - Nogometaši Gorice so imeli lepo priložnost, da bi se z zmago v uvodnem dvoboju 16. kola slovenskega prvoligaškega tekmovanja vodilni Olimpiji (resda ob dveh obračunih več)...

Krško lažje diha, drugi zaporedni poraz Gorice
petek, 30. oktober 2015 ob 21:05
Nogometaši Krškega so v 16. krogu Prve lige Telekom Slovenije doma z 1:0 premagali Gorico.

1. SNL: Domžalčani z zmago prehiteli Goričane
nedelja, 25. oktober 2015 ob 22:48
Nova Gorica - Nogometaši Domžal so v 15. kolu državnega prvenstva v Novi Gorici premagali oslabljeno Gorico z 1:0 in jo prehiteli na drugem mestu. Domači trener Milan Srebrnič je imel...

Krka v dolenjskem derbiju boljša od Krškega
nedelja, 25. oktober 2015 ob 16:18
Nogometaši Krke so v 15. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško.

FOTO & VIDEO: Dolenjsko-posavski derbi na Portovalu - Novo mesto
Radio Krka
nedelja, 25. oktober 2015 ob 14:01
V 15. krogu 1. lige Telekom Slovenije sta se na stadionu Portoval merili ekipi Krke in Krškega. Rezultat je po koncu prvega polčasa je bil 1:0 za Krko. V 17. minuti je po podaji Fučka v kazenski prostor zadel Filip Dangubič.

Domžale z zmago skočile pred Gorico
nedelja, 25. oktober 2015 ob 13:55
V 15. krogu Prve lige sta bili odigrani že dve tekmi, derbi med Olimpijo in Mariborom je preložen, Krka je ugnala Krško (2:0), Domžale pa Gorico v gosteh (0:1).

Lokalni derbi po notah Krke
sobota, 24. oktober 2015 ob 19:27
V 15. kolu je bil na sporedu tudi dolenjsko-posavski derbi, z 2:0 so na domačem stadionu slavili Novomeščani.